Logowanie

Aktualności

PIERWSZA PORAŻKA W SEZONIE

• autor: adrianpajaczkowski, 2015-11-03 09:18

W ostatnim meczu rundy jesiennej doznaliśmy pierwszej porażki, ulegając w Opolu drużynie Rodła 1 - 4. Mecz stał na wysokim poziomie i miło było patrzeć na boiskowe poczynania obu zespołów. Szczególnie dobra w naszym wykonaniu była pierwsza połowa w której objęliśmy prowadzenie po golu Karola Nowaka a gospodarze wyrównali po pięknym strzale z dystansu. Druga połowa to lekka przewaga Rodła ale i my mieliśmy swoje sytuacje lecz do bramki trafiali już tylko zawodnicy z Opola. Po takim meczu aż chciałoby się grać z takimi przeciwnikami częściej i podnosić swoje umiejętności

Za nami bardzo dobra runda w której odnieśliśmy 8 zwycięstw i zanotowaliśmy jedną porażkę ale co najbardziej istotne nasza gra była na dobrym poziomie i sukcesywnie podnosimy umiejętności indywidualne zawodników i całej drużyny.

GRATULUJEMY postawy i z niecierpliwością czekamy na rundę wiosenną.